Кафедра програмного забезпечення | Професор і студент кафедри ПЗ нагороджені Почесними грамотами!

Професор і студент кафедри ПЗ нагороджені Почесними грамотами!

08.10.2021 / 10:35

Завідувач кафедрою програмного забезпечення, професор Романюк Олександр Никифорович і студент 3 курсу групи 3ПІ-19б Станіславенко Євгеній нагороджені Почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради.

romaniuk

Олександра Никифоровича відзначено за значні заслуги у викладацькій діяльності та керівництво студентами, які беруть участь в українських, міжнародних конкурсах і займають призові місця.  Зокрема, Євгеній, який під керівництвом професора Романюка, зокрема:

• на XIХ міжнародному конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки Євгенієм отримано три дипломи переможця (в номінації "Краща 3D-графіка" – 2 місце, у спеціальній номінації «Образи та символи Китаю» - "Кращий фотоколаж" – 1 місце та у спеціальній номінації «Образи та символи Китаю» - "Краща 3D-графіка" – 2 місце).
  • міжнародний конкурс «Monaco Stars»   головний приз в номінації «Комп’ютерна графіка».
  • міжнародний конкурс з комп’ютерної графіки «The Ireland International Competition «Star Of The Dublin» – The Official International Competitions In Europe - гран-прі.

Також, на рахунку професора Романюка - керівництво студентами і десятки їх перемог у всеукраїнських і міжнародних  конкурсах комп'ютерної графіки, веб-дизайну, і це лише за період весна-літо 2021 року!

stanislavenko

Побажаємо Євгену успіхів, натхення та здійснення задумів!

stangram

Подальших звершень, шановний Олександре Никифоровичу, талановитих студентів і гучних перемог!

Гучні перемоги студентів ВНТУ за підтримки фірми ONSEO
08.10.2021 / 10:42

ONSEO, яка була меценатом участі студентів ВНТУ у Міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки, має великий  досвід розробки  IT-продуктів. Це прог­рамне забезпечення для теле­комуні­кацій та освіти, хмарні рішення, продукти FinTech, ігри, технології розпізнавання мови та інші нововведення

Професор і студент кафедри ПЗ нагороджені Почесними грамотами!
08.10.2021 / 10:35