Кафедра програмного забезпечення | Доцент кафедри ПЗ Володимир Майданюк готує переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт серед школярів від Малої Академії наук України

19.11.2020 / 01:04

Мала Академія наук була започаткована у Вінницькому регіоні в 1979 році ректором Вінницького політехнічного інституту, Заслуженим Діячем науки та техніки України, професором, доктором технічних наук Кузьміним Іваном Васильовичем. За роки роботи відділення у секціях Вінницької Малої Академії наук України (ВМАНУ) навчалося 2500 учнів шкіл Вінницької області та міста Вінниці.

Для учнів, які досягають вищого рівня у навчанні, передбачені індивідуальні заняття. Навчаючись у ВМАНУ, учні мають змогу слухати загальні лекції провідних науковців ВНТУ з фізики і математики, інформаційних технологій, економіки, технічних наук та вивчати поглиблено вибраний напрямок у секціях, отримувати індивідуальні консультації. Також вперше в історії запроваджено стажування найкращих учнів у провідних університетах Європи для ознайомлення з сучасним лабораторним обладнанням.

Сьогодні Вінницьке відділення МАНУ на базі ВНТУ сформовано за такими науковими відділеннями: фізико-математичне, техніко-технологічне, інформатика та програмування, робототехніка й економіка.

У наукових секціях незмінною залишається її головна мета – розвиток індивідуальних здібностей особистості засобами позашкільної освіти, сприяння здобуттю додаткових, поглиблених знань, умінь, навичок за допомогою педагогів, вчених, діячів науки, техніки та культури, а також залучення учнів 8-11 класів до систематичної експериментальної, дослідницької, конструкторської, винахідницької діяльності. Навчаючись у ВМАНУ, учень велику кількість матеріалу повинен опрацьовувати самостійно, виконувати завдання керівника секції, готувати реферати, набирати матеріал для написання науково-дослідницької роботи.

У 2020 році на базі Вінницького національного технічного університету захищали свої наукові проєкти 60 учнів м. Вінниці та Вінницької області (Вінницьке територіальне науково-технічне відділення).

Керівником переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт серед школярів від Малої Академії наук України є доцент кафедри програмного забезпечення ВНТУ Майданюк Володимир Павлович.

Вітаємо Володимира Павловича з перемогами його учнів!

Бажаємо нових успіхів на ниві підготовки підростаючого покоління!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФІНАЛ 34 МІЖНАРОДНОГО ЧЕМПІОНАТУ З РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЛОГІЧНИХ МАТЕМАТИЧНИХ ЗАДАЧ
06.03.2021 / 01:20

Всеукраїнський фінал 34 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач відбувся 28 лютого 2021 року у Вінницькому національному технічному університеті.

ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО ЗИМОВОГО БЛІЦ-КОНКУРСУ З ВЕБ-ДИЗАЙНУ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ
06.03.2021 / 01:13

Підбито підсумки Міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки 2021 року.