Кафедра програмного забезпечення | Доцент кафедри ПЗ Володимир Майданюк готує переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт серед школярів від Малої Академії наук України
Новини

Доцент кафедри ПЗ Володимир Майданюк готує переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт серед школярів від Малої Академії наук України

19.11.2020 / 01:04

Мала Академія наук була започаткована у Вінницькому регіоні в 1979 році ректором Вінницького політехнічного інституту, Заслуженим Діячем науки та техніки України, професором, доктором технічних наук Кузьміним Іваном Васильовичем. За роки роботи відділення у секціях Вінницької Малої Академії наук України (ВМАНУ) навчалося 2500 учнів шкіл Вінницької області та міста Вінниці.

Для учнів, які досягають вищого рівня у навчанні, передбачені індивідуальні заняття. Навчаючись у ВМАНУ, учні мають змогу слухати загальні лекції провідних науковців ВНТУ з фізики і математики, інформаційних технологій, економіки, технічних наук та вивчати поглиблено вибраний напрямок у секціях, отримувати індивідуальні консультації. Також вперше в історії запроваджено стажування найкращих учнів у провідних університетах Європи для ознайомлення з сучасним лабораторним обладнанням.

Сьогодні Вінницьке відділення МАНУ на базі ВНТУ сформовано за такими науковими відділеннями: фізико-математичне, техніко-технологічне, інформатика та програмування, робототехніка й економіка.

У наукових секціях незмінною залишається її головна мета – розвиток індивідуальних здібностей особистості засобами позашкільної освіти, сприяння здобуттю додаткових, поглиблених знань, умінь, навичок за допомогою педагогів, вчених, діячів науки, техніки та культури, а також залучення учнів 8-11 класів до систематичної експериментальної, дослідницької, конструкторської, винахідницької діяльності. Навчаючись у ВМАНУ, учень велику кількість матеріалу повинен опрацьовувати самостійно, виконувати завдання керівника секції, готувати реферати, набирати матеріал для написання науково-дослідницької роботи.

У 2020 році на базі Вінницького національного технічного університету захищали свої наукові проєкти 60 учнів м. Вінниці та Вінницької області (Вінницьке територіальне науково-технічне відділення).

Керівником переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт серед школярів від Малої Академії наук України є доцент кафедри програмного забезпечення ВНТУ Майданюк Володимир Павлович.

Вітаємо Володимира Павловича з перемогами його учнів!

Бажаємо нових успіхів на ниві підготовки підростаючого покоління!


Ще новини
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФІНАЛ 34 МІЖНАРОДНОГО ЧЕМПІОНАТУ З РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЛОГІЧНИХ МАТЕМАТИЧНИХ ЗАДАЧ
06.03.2021 / 01:20

Всеукраїнський фінал 34 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач відбувся 28 лютого 2021 року у Вінницькому національному технічному університеті.

ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО ЗИМОВОГО БЛІЦ-КОНКУРСУ З ВЕБ-ДИЗАЙНУ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ
06.03.2021 / 01:13

Підбито підсумки Міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки 2021 року.

MegaIndex Domain Rank