Кафедра програмного забезпечення | Сила синергії: ІТ-фірма EPAM і кафедра програмного забезпечення

Сила синергії: ІТ-фірма EPAM і кафедра програмного забезпечення

25.06.2021 / 08:18

Фірма EPAM спеціалізується на проєктуванні, розробці та супроводі програмного забезпечення. Вона посідає перше місце у ТОП-50 IT-компаній за рейтингом DOU.ua (зима 2021 р.)

Фірма, яка консолідує 10 000 інженерів і консультантів, суттєво впливає на поступальний рух нашої держави як цифрової країни.

Це основне соціальне значення цієї ІТ-фірми, яка надає масштабну сферу для діяльності нашої молоді.

Університетські програми EPAM – це можливість навчитися необхідним навичкам у сфері ІТ і здобути кваліфікацію за великою кількістю напрямків. Фірма проводить різні курси та тренінги. Ясна річ, що така робота не приносить прибутку, але це найгуманніше вкладення коштів.

EPAM сприяє підвищенню якості підготовки фахівців у ВНТУ на факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії шляхом надання комп’ютерної техніки, офісних меблів, підвищення кваліфікації викладачів, проведення тренінгів.

Фірма EPAM оплатила оргвнесок для участі студентів ФІТКІ в Міжнародних конкурсах із комп’ютерної графіки в країнах дальнього зарубіжжя. На жаль, сьогодні більшість студентів не в змозі самостійно заплатити за участь у конкурсах, тому допомога EPAM була доречною та своєчасною. Оскільки всі студенти, участь яких у конкурсах далекого зарубіжжя оплатила фірма EPAM,  перемогли, то допомога EPAM має велике соціальне значення в доведенні світовій спільноті високого інтелектуального потенціалу України.

Студенти ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення перемогли на міжнародних конкурсах з комп’ютерної техніки в:

Ірландії (перше місце),

Німеччині (друге місце),

Данії (друге місце),

Швеції (перше місце),

Франції (перше місце),

Мальті (друге місце).

Прославили Україну Станіславенко Євгеній (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-19б), Цвєткова Юлія (кафедра КН, гр. 2КН-18б), Сердюк Анастасія (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-19б), Борисова Катерина (кафедра ПЗ, гр.4ПІ-20б), Бажан Вікторія (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-19б). Станіславенко Євгеній відзначився двічі.

Керівник освітніх програм у Києві та Вінниці Олексій Дишлевий впевнений: «Молодь – це передусім один із найважливіших стратегічних ресурсів країни, який здатний створювати та стимулювати розвиток інновацій, відтворювати матеріальні та інтелектуальні ресурси. Саме тому фірма ЕРАМ підтримує молодіжні ініціативи. Важливо не тільки виявити таланти у наших студентів, але їх розвивати. І ми завжди готові в цьому допомагати».

Олексій Дишлевий (фірма ЕРАМ)

З радістю поділилася своїми емоціями студентка першого курсу кафедри програмного забезпечення Катерина Борисова (гр.4ПІ-20б): «Я вперше взяла участь у міжнародному конкурсі і дуже хочу подякувати адміністрації мого факультету ІТКІ за таку довіру. З хвилюванням чекала результати конкурсу і рада, що не розчарувала та підтвердила високий рівень підготовки у ВНТУ. Саме це і було причиною вступу до ВНТУ. Ця перемога надала мені впевненості. Готую нові роботи на міжнародні конкурси. Дякую фірмі ЕРАМ за допомогу у становленні мене і студентів ВНТУ як особистостей. Планую і надалі працювати в напрямку розробки програм для формування та обробки графічних зображень».

Катерина Борисова (кафедра ПЗ, гр.4ПІ-20б)

Багаторазовий переможець міжнародних конкурсів – студент другого курсу кафедри програмного забезпечення Євгеній Станіславенко (гр.3ПІ-19б): «Останнім часом освоїв програму Blender. Це об'єктно-орієнтована програма для створення тривимірної комп'ютерної графіки. Це не тільки моделювання, але й анімація, рендерінг, створення ігор, обробка відеоматеріалів. Тому є велика сфера використання своїх умінь. Перемогти під патронатом фірми EPAM дуже престижно. Надіємося, що підтримка молоді цією фірмою перейде на постійну основу і стане одним із її пріоритетів».

Євгеній Станіславенко (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-19б)

Завдяки наданню техніки та меблів фірмою EPAM на кафедрі програмного забезпечення відновлено функціонування комп’ютерного центру Autodesk.

Це надасть можливість проведення професійних занять у студії комп’ютерної графіки ВНТУ для студентів і учнів.

Дякуємо фірмі EPAM за підтримку молоді, яка, без перебільшення, є найважливішим стратегічним ресурсом країни, здатним створювати та стимулювати розвиток інновацій, відтворювати матеріальні та інтелектуальні ресурси.

Олександр РОМАНЮК,

доктор технічних наук, професор,

завідувач кафедри програмного забезпечення

Гучні перемоги студентів ВНТУ за підтримки фірми ONSEO
08.10.2021 / 10:42

ONSEO, яка була меценатом участі студентів ВНТУ у Міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки, має великий  досвід розробки  IT-продуктів. Це прог­рамне забезпечення для теле­комуні­кацій та освіти, хмарні рішення, продукти FinTech, ігри, технології розпізнавання мови та інші нововведення

Професор і студент кафедри ПЗ нагороджені Почесними грамотами!
08.10.2021 / 10:35

Завідувач кафедрою програмного забезпечення, професор Романюк Олександр Никифорович і студент 3 курсу групи 3ПІ-19б Станіславенко Євгеній нагороджені Почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради.