Кафедра програмного забезпечення | Гурток зі спортивного програмування
Новини

Гурток зі спортивного програмування

12.04.2021 / 21:42

ВНТУ проводить Всеукраїнський фінал та півфінал світу зі спортивного програмування. Олімпіада ініційована Вінницьким національним технічним університетом у 2001 році з метою кращої підготовки українських студентів до змагань студентської першості світу з програмування ІСРС, вона проводиться за правилами першості світу, ставши наймасовішою національною олімпіадою в Європі (у 2019 році (до карантинних обмежень) в її першому етапі взяли участь 913 команд 214 ЗВО країни та 189 команд з 90 загальноосвітніх шкіл) і забезпечивши високий рівень підготовки українських студентів-програмістів, який приніс Україні друге місце в Європі за кількістю отриманих у світовому фіналі винагород.

Уперше фінал Міжнародної студентської олімпіади з програмування (ICPC — International Collegiate Programming Contest) може відбутися в Україні. Це право наша держава виборола завдяки значним успіхам студентів в ІТ-галузі — за кількістю здобутих нагород в олімпіадах ICPC ми на другому місці серед європейських країн. Організатором проведення олімпіади в Україні виступить Вінницький національний технічний університет.

Тож підготовка студентських команд до участі в олімпіаді зі спортивного програмування розглядається серед пріоритетних задач факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії. З цією метою на ФІТКІ функціонує гурток зі спортивного програмування.

Студенти ФІТКІ двічі на тиждень мають змогу займатися в цьому гуртку, вивчаючи алгоритми розв’язання олімпіадних задач. У зв’язку з карантинними обмеженнями зараз гурток працює в дистанційному режимі Google Meet конференції.

Менторами гуртка є професор кафедри КН Володимир Месюра і доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко.

Лекторами гуртка є студенти ФІТКІ – півфіналісти світу зі спортивного програмування: Позур Михайло (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-20м), Свіжак Віктор (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-20м), Наумовський Андрій (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-20м), Костюк Костя (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-20м), Кузнєцов Леонід (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-20м), Мельник Максим (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-17б), Пастух Ігор (кафедра КН, гр.2КН-17б).

 

Півфіналісти світу зі спортивного програмування – лектори гуртка спортивного програмування

Бажаємо нашим студентам успішного навчання і якісної підготовки до олімпіад зі спортивного програмування!

 


Ще новини
СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ – ПРИЗЕР ЗМАГАНЬ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ ЗА ПРОГРАМОЮ XVI ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ ВІННИЧЧИНИ
22.04.2021 / 17:21

3-4 березня 2021 року у стрілковому тирі ВДПУ, дотримуючись усіх карантинних вимог, пройшли змагання з кульової стрільби за програмою XVI літньої Універсіади Вінниччини серед закладів вищої освіти у 2020-2021 навчальному році.

Всеукраїнська олімпіада з медіаграмотності «Фейкотроща»
20.04.2021 / 09:59

Відбувся 4-ий відбірковий тур Всеукраїнської олімпіади з медіаграмотності «Фейкотроща». Проєкт реалізує ГО «Центр аналітики і розслідувань» та фактчек-проєкт «БезБрехні» за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні. Олімпіада проходила в режимі онлайн-гри. Наша команда «Інженери інфополя» посіла почесне 3-тє місце.

MegaIndex Domain Rank