Кафедра програмного забезпечення | Зустріч студентів і викладачів кафедри ПЗ з Президентом України

Зустріч студентів і викладачів кафедри ПЗ з Президентом України

21.11.2020 / 08:22

Зокрема, студенти ФІТКІ Аліна Мазур (гр.2КН-18б) та Денис Щупак (гр.1КН-198б) підготували з професором кафедри КН Володимиром Месюрою та доцентом кафедри ПЗ Вікторією Войтко інформативну доповідь про досягнення ВНТУ у розвитку олімпійського руху з програмування в Україні і світі. Уперше фінал Міжнародної студентської олімпіади з програмування (ICPC — International Collegiate Programming Contest) може відбутися в Україні. Це право наша держава виборола завдяки значним успіхам студентів в ІТ-галузі — за кількістю здобутих нагород в олімпіадах ICPC ми на другому місці серед європейських країн.

Презентація досягнень ВНТУ в олімпійському русі ІСРС Президенту України Володимиру Зеленському ректором ВНТУ Володимиром Грабком, доцентом кафедри ПЗ Вікторією Войтко та студентами Аліною Мазур та Денисом Щупаком

Проведення фіналу Світу з програмування в Україні заплановано на 2022 рік. Це гарна нагода для просування бренду країни в галузі інформаційних технологій, а також самої країни. Фінал триває тиждень, на цей час держава опиняється в центрі уваги світової ІТ-спільноти. Країна отримує можливості використання інформаційних каналів ІСРС для донесення до світової ІТ-спільноти повідомлень про власний потенціал в ІТ-галузі, її інвестиційну привабливість, розвиток комп’ютерних технологій.

Студенти вручили Президенту України комп’ютерний малюнок із символічною картою світу, у центрі якого — фото нашого Президента. Це було звернення від імені всієї студентської ІТ-спільноти. У тексті це зазначено. Таким чином запропонували взяти під патронат фінал Міжнародної олімпіади з програмування-2022. Саме так зробили свого часу король Марокко, президент Польщі, посадовці інших держав. «Якщо це потрібно, то буде підтримка», — відповів Президент і одразу звернувся до своїх помічників, доручив їм опрацювати пропозицію студентів. Тож віримо що Фінал світу з програмування у 2022 році відбудеться в Україні. Вінницький національний технічний університет виступить серед головних організаторів заходу. Це унікальна можливість долучитися до заходу світового рівня для студентів і викладачів нашого факультету.

Завідувач кафедри ПЗ професор Олександр Романюк та доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко підготували Президентові України виставку досягнень студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ, що функціонує на факультеті інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії при кафедрі програмного забезпечення.

Студія з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ отримала понад 1000 перемог на Міжнародних конкурсах з комп'ютерної графіки, зокрема у Греції, Канаді, Бельгії, Португалії, Андорі, Монако, Австрії, Болгарії, Франції, Німеччині, Казахстані, Росії, Швеції, Чехії, ОАЕ, Португалії, Словенії, Італії, Кіпрі, Ватикані, Іспанії, Англії, Греції, Данії etc.

Завідувач кафедри ПЗ професор Олександр Романюк демонструє Президентові України студентські роботи з комп’ютерної графіки, які були визнані переможними на Міжнародних конкурсах далекого зарубіжжя

Два роки тому Студія зафіксував в Книзі рекордів України інтелектуальний рекорд — найбільшу кількість перемог на Міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки.

Завідувач кафедри програмного забезпечення, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Олександр Романюк нагороджений дипломом фонду «Євразія» за підготовку переможців Міжнародних конкурсів, двічі дипломом Іternational france art competition the official international competitions in Europe (Франція) за заслуги в розвитку культури та мистецтва, а також орденом «За особисті заслуги в галузях освіти, культури та мистецтва», фундаторами якого є The Standing European Сommittee  on Culture, Science and Education of the Legislative Assembly of Euro Media Star Group (Іспанія), International Academy of Science, Culture and Art (Франція).

Після цікавої і конструктивної зустрічі з Президентом України студенти і викладачі нашого вишу зробили спільне фото з Президентом на пам'ять.

Фото студентів і викладачів ВНТУ з Президентом України Володимиром Зеленським

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФІНАЛ 34 МІЖНАРОДНОГО ЧЕМПІОНАТУ З РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЛОГІЧНИХ МАТЕМАТИЧНИХ ЗАДАЧ
06.03.2021 / 01:20

Всеукраїнський фінал 34 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач відбувся 28 лютого 2021 року у Вінницькому національному технічному університеті.

ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО ЗИМОВОГО БЛІЦ-КОНКУРСУ З ВЕБ-ДИЗАЙНУ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ
06.03.2021 / 01:13

Підбито підсумки Міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки 2021 року.