Кафедра програмного забезпечення | Гучні перемоги студентів ВНТУ за підтримки фірми ONSEO

Гучні перемоги студентів ВНТУ за підтримки фірми ONSEO

08.10.2021 / 10:42

ONSEO, яка була меценатом участі студентів ВНТУ у Міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки, має великий  досвід розробки  IT-продуктів. Це прог­рамне забезпечення для теле­комуні­кацій та освіти, хмарні рішення, продукти FinTech, ігри, технології розпізнавання мови та інші нововведення

ONSEO успішно використовує комп’ютерну графіки у своїх проектах, а тому не випадковим є фінансування участі студентів ФІТКІ в Міжнародних конкурсах з цього перспективного напряму.

ONSEO - іноваційна фірма, яка чітко усвідомлює, що сучасна молодь визначає перспективи розвитку суспільства  Керівництво ONSEO впевнено, що популяризація технічної творчості серед студентів, що навчаються в українських вищих навчальних закладах, і виявлення серед них яскравих представників, здатних вирішувати складні ІТ-завдання, є в даний час важливою задачею суспільства.

Студенти ВНТУ в знак глибокої поваги до соціально-важливої ініціативи фірми ONSEO  гучно заявили себе на Міжнародних конкурсах дальнього зарубіжжя і проявили український характер.

Перемоги отримали:

Захарчук Максим (2ПІ-20б) на конкурсі INTERNATIONAL BEST COMPETITION  в Люксембурзі, 1 місце.

Панченко Вікторія (ПІ-21мзв) на конкурсі INTERNATIONAL ARTS FESTIVAL - CONCOURSE«EURO VISION MEDIA STAR» у Франції, 2 місце.

Станіславенко Євген(3ПІ-19б) на конкурсі INTERNATIONAL CONCOURSE«MONACO  STAR», Монако, Гран-прі.

Сорока Сергій (1ПІ-20м) на конкурсі INTERNATIONAL AMSTERDAM ARTCOMPETITIONНідерланди, Гран-прі.

Катерина Борисова (4ПІ-20б) на конкурсі THE KARLOVY VARY INTERNATIONAL DIGITAL ART AND PAINTING COMPETITION Чехія, 1 місце.

Рябуха Євген (2ПІ-17б), на конкурсі INTERNATIONALFRANCE ARTCOMPETITION, Франція, 1 місце.

Дякуємо фірмі  ONSEO за підтримку молоді, яка вже сьогодні підтверджує імідж України як високоінтелектуальної держави з щасливим майбутнім.

Гучні перемоги студентів ВНТУ за підтримки фірми ONSEO
08.10.2021 / 10:42

Професор і студент кафедри ПЗ нагороджені Почесними грамотами!
08.10.2021 / 10:35

Завідувач кафедрою програмного забезпечення, професор Романюк Олександр Никифорович і студент 3 курсу групи 3ПІ-19б Станіславенко Євгеній нагороджені Почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради.