Кафедра програмного забезпечення | I відбірковий етап студентської першості світу з програмування ІСРС у південно-східній європі (1/8 першості світу)

07.10.2021 / 11:33

18 вересня 2021 р. у ВНТУ відбувся I  відбірковий  етап  студентської першості світу з програмування ІСРС у південно-східній європі (1/8 першості світу).

im3

Команда VNTU_Next

Змагання проходили у 6 відокремлених регіонах України: Центральному, Північному, Східному, Південному, Південно-Західному та Західному. В цілому по Україні в олімпіади взяло участь понад 600 команд (1800 учасників) студентів вишів та коледжів, а також близько 150 команд школярів. На майданчику ВНТУ взяли участь 43 команди (у складі 3 учасника): ВНТУ – 31 команда, Вінницький коледж національного університету харчових технологій (ВК НУХТ) – 3 команди, Вінницький технічний коледж (ВТК) – 3 команди та з Вінницький фізико-математичний ліцей №17 (ВФМЛ № 17) – 6 команд.

im2

Команда VNTU_Platinum

Призери олімпіади по Вінницькій області по командах студентів вишів та коледжів

Спонсори олімпіади: компанія «CDM», благодійний фонд АПРІТ (загалом надали порядку 20000 гривень) та партнер олімпіади компанія „Катран”, забезпечили захід харчуванням, водою та призами переможцям, переможцям а також антисептичними засобами.

im1

Команда VNTU_Meme_Lords

Нагороджено призами 8 команд (24 студента та 8 тренерів): краща команда школярів, краща команда студентів коледжів та команди з вишів, що зайняли одне перше, 2 других та 3 третіх місця по вінницькій області. В якості призів були бездротові мишки, флешки на 64 Гб пам’яті, безпроводові навушники та безпроводові колонки.

im4

Стаття у газеті "Вінниччина" про відбірковий етап і його призерів. Автор - Месюра В.І. - професор кафедри КН

Місце

Тренер: Войтко Вікторія

Гучні перемоги студентів ВНТУ за підтримки фірми ONSEO
08.10.2021 / 10:42

ONSEO, яка була меценатом участі студентів ВНТУ у Міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки, має великий  досвід розробки  IT-продуктів. Це прог­рамне забезпечення для теле­комуні­кацій та освіти, хмарні рішення, продукти FinTech, ігри, технології розпізнавання мови та інші нововведення

Професор і студент кафедри ПЗ нагороджені Почесними грамотами!
08.10.2021 / 10:35

Завідувач кафедрою програмного забезпечення, професор Романюк Олександр Никифорович і студент 3 курсу групи 3ПІ-19б Станіславенко Євгеній нагороджені Почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради.