Кафедра програмного забезпечення | Студентці кафедри ПЗ призначено стипендію імені Героїв Небесної Сотні на 2020-2021 н.р.
Новини

Студентці кафедри ПЗ призначено стипендію імені Героїв Небесної Сотні на 2020-2021 н.р.

11.08.2020 / 16:19

Наказом Міністерства освіти і науки України № 1024 від 10 серпня 2020 року призначено академічну стипендію імені Героїв Небесної Сотні на 2020-2021 н.р. студентці ВНТУ з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії спеціальності 121 – «Інженерія програмного забезпечення» Ліміній Вероніці (гр.1ПІ-18б).

Академічна стипендія імені Героїв Небесної Сотні за положенням призначається студентам закладів вищої освіти України, які навчаються на одній зі спеціальностей: «Фізична терапія, ерготерапія», «Залізничний транспорт», «Агроінженерія», «Економіка», «Військове управління» (за видами збройних сил), «Географія», «Архітектура та містобудування», «Інженерія програмного забезпечення», «Сценічне мистецтво» і «Психологія». Стипендію отримують лише 5 студентів України з кожної вказаної спеціальності, тому відбір стипендіатів досить жорсткий.

Кандидатом на призначення стипендії може бути студент, який своєю активною громадською позицією утверджує ідеали та цінності Революції Гідності. Кандидат на призначення стипендії має досягти значних успіхів у навчанні, мати право на отримання академічної стипендії (займати рейтингові позиції в межах 10% перших за рейтингом, згідно з яким у відповідному ЗВО призначається і виплачується академічна стипендія). Від одного ЗВО може бути вибраний лише один кандидат за кожною з визначених спеціальностей.

Вінницький національний технічний університет висунув кандидатом на присудження академічної стипендії імені Героїв Небесної Сотні студентку факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії спеціальності 121 – «Інженерія програмного забезпечення» Ліміну Вероніку (гр.1ПІ-18б).

 

Велопробіг «З Україною в серці», квітень 2019 року

Вероніка Ліміна є відмінницею навчання. Середній бал успішності за весь термін навчання  – 5.0.  За результатами зимової сесії  2019-20 н.р. отримувала підвищену академічну стипендію, посідала друге місце у рейтинговій таблиці студентів спеціальності 121 – «Інженерія програмного забезпечення», рекомендованих на отримання академічної стипендії. За результатами літньої сесії  2019-20 н.р. посіла перше місце у рейтинговій таблиці студентів спеціальності 121 – «Інженерія програмного забезпечення», рекомендованих на отримання академічної стипендії.

Вероніка є учасницею олімпіад з програмування та ІТ-конкурсів. Активно займається науковою роботою, має наукові публікації.

Вероніка Ліміна є відповідальною та творчою особистістю, має активну життєву позицію. Є активним членом студентського самоврядування ВНТУ та старостою групи 1ПІ-18б. Зокрема, у 2018 – 2019 н.р. брала участь як:

-         волонтерка на півфіналі Світу Міжнародної студентської олімпіади ACM ICPC ;

-         волонтерка на Інтелектуальному турнірі «Баюнале»;

-         учасниця щотижневого університетського турніру «Що?Де?Коли?»;

-         учасниця університетської олімпіади з інформатики;

-         учасниця Міжнародного Чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач;

-         учасниця 1/8 Міжнародної студентської олімпіади ACM ICPC ;

-         учасниця тренінгів від BEST Vinnytsia;

-         відмінниця навчання;

у 2019 – 2020 н.р. брала участь як:

-         волонтерка на заході «Відкриття меморіальної дошки загиблим у АТО/ООС медикам – захисникам України»;

-         волонтерка на півфіналі Світу Міжнародної студентської олімпіади ACM ICPC ;

-         учасниця університетської олімпіади з інформатики;

-         постійна  редакторка стрічки новин кафедри ПЗ;

-         учасниця XVII відкритого чемпіонату Харкова з програмування;

-         натхненниця та учасниця безстрокового протесту «Весна на граніті 2020»;

-         відмінниця навчання.

 

Вшанування матерів загиблих воїнів України у війні з російським окупантом (на заході «Лицарський хрест бойового братерства» 5 грудня 2019 року у Вінницькому музично-драматичному театрі ім. М. Садовського

Ліміна Вероніка Юріївна має активну громадську позицію, що сприяє становленню демократичної і правової держави, розвитку принципів демократії, справедливості та рівності.

Вероніка активно займається волонтерською діяльністю, спрямованою на підтримку добровольчого руху, ветеранів російсько-української війни, родин загиблих та родин Небесної Сотні.

Ліміна Вероніка Юріївна за патріотизм, громадську позицію, волонтерську роботу та благодійність має нагороди:

  • подяку від Всеукраїнського союзу ветеранів АТО;
  • подяку від громадської організації «Сила Майдану»;
  • грамоту від командира 53 ОМБР полковника О.С. Грузевича;
  • грамоту від Благодійного фонду «Діти Європи» та волонтерського центру імені О. Бурбело Вінницького національного технічного університету;
  • подяку від командира 9 окремого мотопіхотного батальйону полковника С.Л. Котенка;
  • подяку від громадської організації «Рада Майданів Вінниччини».

Збір допомоги та відправка волонтерів ВНТУ на Схід України з волонтерською місією

 

З мотиваційного листа Вероніки Ліміної:

«Мене звати Ліміна Вероніка Юріївна, я студентка другого курсу Вінницького національного технічного університету. Навчаюся за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення» на денній бюджетній формі навчання. З вересня 2018 року я волонтерка Волонтерського центру ВНТУ імені Олександри Бурбело. Я допомагаю організовувати волонтерські поїздки у зону проведення бойових дій АТО/ООС, збирати волонтерську допомогу для поїздок. Своєю діяльністю я підтримую ідеали Революції Гідності та сприяю тому, щоб Україна була вільна від ворога – як зовнішнього, так і внутрішнього. Моя мотивація – вільна, незалежна, демократична Україна, без поліцейського свавілля. Я за мир, але не «на правах Росії». Боротьба за волю українського народу незавершена, вона триває і буде продовжуватись аж до отримання перемоги.

Я прагну самовіддано працювати на розбудову незалежної України, на захист демократичних принципів, прав та свобод.

Україна – в моєму серці. Україна – понад усе! Слава Україні!»


Ще новини
«ЗОЛОТІ СТУДЕНТИ» З КАФЕДРИ ПЗ
03.09.2020 / 13:54

Відома команда інтелектуалів з кафедри програмного забезпечення «Золоті студенти» отримала чергову перемогу на Всеукраїнському інтелектуальному турнірі «The Game». Турнір відбувся 13 серпня 2020 року в дистанційному режимі у вигляді онлайн-гри «Що? Де? Коли?». 

Студентці кафедри ПЗ призначено стипендію імені Героїв Небесної Сотні на 2020-2021 н.р.
11.08.2020 / 16:19

Наказом МОНУ № 1024 від 10 серпня 2020 року призначено академічну стипендію імені Героїв Небесної Сотні на 2020-2021 н.р. студентці ВНТУ з ФІТКІ Ліміній Вероніці (гр.1ПІ-18б).

MegaIndex Domain Rank