Кафедра програмного забезпечення | Призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»

16.04.2021 / 10:35

У  Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя 14-15 квітня 2021 року відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

Магістранти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри програмного забезпечення Кузнєцов Леонід Геннадійович (гр. 2ПІ-20м) і Костюк Костянтин Андрійович (гр. 1ПІ-20м) захищали на конкурсі наукову роботу на тему «Розробка веб-ресурсу для розміщення і автоматизованої перевірки олімпіадних задач зі спортивного програмування».

Кузнєцов Леонід і Костюк Костянтин презентують свою роботу на  Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»

Кузнєцов Леонід і Костюк Костянтин є півфіналістами світу зі спортивного програмування, лекторами гуртка зі спортивного програмування, що функціонує на факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ, тож їх наукова студентська робота тісно пов’язана з розвитком спортивного програмування в університеті.

Кузнєцов Леонід і Костюк Костянтин стали призерами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», отримавши Диплом ІІ ступеня. Науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри програмного забезпечення Бурбело Сергій Михайлович.

Вітаємо наших магістрантів і їх наукового керівника з перемогою на Всеукраїнському конкурсі!

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ – ПРИЗЕР ЗМАГАНЬ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ ЗА ПРОГРАМОЮ XVI ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ ВІННИЧЧИНИ
22.04.2021 / 17:21

3-4 березня 2021 року у стрілковому тирі ВДПУ, дотримуючись усіх карантинних вимог, пройшли змагання з кульової стрільби за програмою XVI літньої Універсіади Вінниччини серед закладів вищої освіти у 2020-2021 навчальному році.

Всеукраїнська олімпіада з медіаграмотності «Фейкотроща»
20.04.2021 / 09:59

Відбувся 4-ий відбірковий тур Всеукраїнської олімпіади з медіаграмотності «Фейкотроща». Проєкт реалізує ГО «Центр аналітики і розслідувань» та фактчек-проєкт «БезБрехні» за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні. Олімпіада проходила в режимі онлайн-гри. Наша команда «Інженери інфополя» посіла почесне 3-тє місце.