Кафедра програмного забезпечення | Переможець інтелектуальної гри у Вінницькому міському Палаці мистецтв «Зоря»

Переможець інтелектуальної гри у Вінницькому міському Палаці мистецтв «Зоря»

22.01.2021 / 09:41

Вінницький міський Палац мистецтв «Зоря» продовжує цикл запитань у стилі інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?».

У першому передноворічному блоці з 10 питань лише двоє учасників змогли дати відповіді на 9 запитань. Вітаємо Вероніку Позняк (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19б), яка стала однією з переможців турніру, давши 9 правильних відповідей.

Вероніка Позняк – студентка 2 курсу факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії спеціальності 121 – «Інженерія програмного забезпечення», багаторазова переможниця інтелектуальних ігор Всеукраїнських і місцевих турнірів, капітан команди інтелектуалів кафедри програмного забезпечення ВНТУ «Золоті студенти».

Вітаємо Вероніку з перемогою, бажаємо нових досягнень!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФІНАЛ 34 МІЖНАРОДНОГО ЧЕМПІОНАТУ З РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЛОГІЧНИХ МАТЕМАТИЧНИХ ЗАДАЧ
06.03.2021 / 01:20

Всеукраїнський фінал 34 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач відбувся 28 лютого 2021 року у Вінницькому національному технічному університеті.

ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО ЗИМОВОГО БЛІЦ-КОНКУРСУ З ВЕБ-ДИЗАЙНУ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ
06.03.2021 / 01:13

Підбито підсумки Міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки 2021 року.