Кафедра програмного забезпечення | Переможці фіналу Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021»
Новини

Переможці фіналу Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021»

25.06.2021 / 08:33

Переможці фіналу Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021»

8 – 11 червня 2021 року у Києві на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбувся фінал одинадцятого сезону Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021».

 

Студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженеріїВНТУ за результатами заочного етапу Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021» були запрошені до Києва для участі у фіналі і отримали низку гучних перемог.

 

 

Студенти ФІТКІ зі своїм наставником доцентом Вікторією Войтко – на фіналі Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021»

 

 

За сумарною кількістю балів збірна команда студентів ФІТКІ вивела Вінницький національний технічний університет на загальне 2 місце в рейтингу закладів вищої освіти – учасників Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021».

 

Доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко отримує диплом за 2 місце ВНТУ у фіналі Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021»

 

Учасниками фіналу були 25 студентів ФІТКІ: 24 студенти кафедри програмного забезпечення і 1 студентка кафедри комп’ютерних наук.

 

У конкурсі «Управління ІТ-проєктами» взяли участь 6 студентів ФІТКІ, які стали переможцями у різних номінаціях:

Хазівалієва Ірина (кафедра КН, гр.2КН-17б) – перемога в номінації «Безбоязне визначення ризиків проєкту»;

Кобилянський Андрій (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19б) – перемога в номінації «Безбоязне визначення ризиків ІТ-проєкту»;

Озерова Катерина (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-19б) – перемога в номінації «Амбітне стратегування ІТ-проєкту»;

Примчук Руслан (кафедра ПЗ, гр.3ПІ-19б) – перемога в номінації «Усвідомлене встановлення термінів ІТ-проєкту»;

Хрипченко Владислав (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-19б) – перемога в номінації «Перфектність продукту ІТ-проєкту»;

Луценко Руслан (кафедра ПЗ,гр.2ПІ-19б) – перемога в номінації «Витончена ОВS ІТ-проєкту».

Студентів до конкурсу готували професор кафедри комп’ютерних наук Володимир Месюра, доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко, доцент кафедри програмного забезпечення Олена Коваленко, доцент кафедри програмного забезпечення Анна Ракитянська, доцент кафедри програмного забезпечення Галина Черноволик.

 

   

 

Студенти ФІТКІ готуються до фіналу Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021» у конкурсі «Управління ІТ-проєктами»

 

 

 

У конкурсі «Адміністрування Linux» переможцями стали 2 студенти кафедри програмного забезпечення:

Ісаков Андрій (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-18б) посів 1 місце у заочних змаганнях фіналу, Афанасьєв Дмитро (кафедра ПЗ, гр.1ПЗ-19б) посів 3 місце в очному турнірі фінальних змагань.

Підготовкою до конкурсу займалися: аспірант кафедри комп’ютерних наук Ілля Малініч, доцент кафедри безпеки життєдіяльності та педагогіки безпеки Микола Томчук, аспірант кафедри програмного забезпечення Костянтин Чернишов, аспірант кафедри комп’ютерних наук Сергій Ліхашорський, доцент кафедри програмного забезпечення Олександр Хошаба, доцент кафедри автоматизації та інтелектуальних інформаційних технологій Євген Паламарчук, студент кафедри програмного забезпечення Павло Малініч.

 

Афанасьєв Дмитро (гр.1ПЗ-19б) отримує нагороду за 3 місце в конкурсі «Адміністрування Linux» у фіналі Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021»

 

 

У конкурсі «Кращий інноваційний диплом (проєкт)» переможцями стали 2 команди студентів кафедри програмного забезпечення:

 

2 місце посіла команда студентів 1-го курсу за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста у складі Кашперського Юрія (гр.1ПІ-20мс), Дригіної Владлени (гр.1ПІ-20мс), Колодія Святослава (гр.1ПІ-20мс) та Авдєєва Віктора (гр.1ПІ-20мс), науковий керівник – доцент кафедри програмного забезпечення Сергій Бурбело. Команда розробила проєкт, поданий у версії Telegram боту, що дозволяє отримати інформацію за IP адресою.

 

Кашперський Юрій отримує призи команди за перемогу у фіналі Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021» в конкурсі «Кращий інноваційний диплом (проєкт)»

 

 

 

3 місце посіла команда студентів 2-го курсуу складі Карпенка Максима (гр.4ПІ-19б) і Каспрова Владислава (гр.4ПІ-19б), науковий керівник – доцент кафедри програмного забезпечення Олена Коваленко. Команда розробила додаток «CryptoTime», що призначений для моніторингу курсу криптовалют та вивченню технологій побудови криптовалюти.

 

Карпенко Максим і Каспров Владислав презентують свій проєкт у фіналі Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021»

 

 

 

 

 

Ще дві команди студентів кафедри ПЗ достойно виступили у фіналі Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021» в конкурсі «Кращий інноваційний диплом (проєкт)» і показали високі результати:

 

4 місце посіла команда студентів 2-го курсу кафедри програмного забезпечення у складіАфанасьєва Дмитра (гр.1ПІ-19б), Волкова Вадима (гр.1ПІ-19б), Криворучка Павла (гр.1ПІ-19б), Дудченка Богдана (гр.1ПІ-19б), науковий керівник – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко. Команда розробила сервіс «Picle», який являє собою систему із трьох додатків, а саме: веб-сайту, телеграм-боту та андроїд програми, що реалізують ефективний збір, класифікацію та доставку новин користувачу з можливістю детального задання фільтрів та критеріїв для вибірки отримуваних новин.

 

 

Студенти кафедри ПЗ Афанасьєв Дмитро, Волков Вадим, Криворучко Павло і Дудченко Богдан готуються до фіналу Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021»

 

 

5 місце посіла команда студентів 2-го курсу кафедри програмного забезпечення у складіТерегейла Максима (гр.1ПІ-19б), Тарнавського Андрія (гр.1ПІ-19б), науковий керівник – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко. Команда створила веб-сервіс «RanProj», базований на роботі з випадковими числами.

 

Студенти кафедри ПЗ Тарнавський Андрій і Терегейло Максим готуються до фіналу Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021»

 

 

У конкурсі «Розробка мобільних застосунків» переможцями стали 2 команди студентів кафедри програмного забезпечення:

 

2 місце посіла команда студентів 2-го курсуу складі Гринькова Богдана (гр.2ПІ-19б), Корягіної Діани (гр.2ПІ-19б), Озерової Катерини (гр.2ПІ-19б) та Луценка Руслана (гр.2ПІ-19б), науковий керівник – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко. Команда розробила сервіс, метою якого є підвищення у молоді бажання до саморозвитку, покращення їх вміння за короткий час пізнавати нові навички у різних сферах життя.

 

Команда студентів 2-го курсу у складі Гринькова Богдана, Корягіної Діани, Озерової Катерини і Луценка Руслана на фіналі Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021»

 

 

3 місце посіла команда студентів 2-го курсуу складі Карабіньовського Даниїла (гр.2ПІ-19б) й Осипенка Костянтина (гр.2ПІ-19б), науковий керівник – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко. Команда розробила програмний комплекс «LearnProg» для вивчення основ програмування.

 

Карабіньовський Даниїл і Осипенко Костянтин презентують свій проєкт у фіналі Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021»

 

Ще одна команда студентів кафедри ПЗ достойно виступили у фіналі Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021» в конкурсі «Розробка мобільних застосунків» і показала високі результати. 4 місце посіла команда студентів 2-го курсу кафедри програмного забезпечення у складі Михайловського Владислава (гр.2ПІ-19б) і Калінчука Олексія (гр.2ПІ-19б), науковий керівник – доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко. Команда розробила мобільний додаток «EasyLearn» для вивчення англійської мови і математики.

 

Михайловський Владислав і Калінчук Олексій презентують свій проєкт у фіналі Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021»

 

Оргкомітет олімпіади вдячний ВНТУ за активну участь студентів у «ІТ-Universe-2021», а також викладачам університету за суттєвий вклад у підготовку студентів, зокрема, завідувачу кафедри програмного забезпечення професору Романюку О.Н. та доценту кафедри програмного забезпечення Коваленко О.О., яка є членом Всеукраїнської громадської організації "Співтовариство ІТ-директорів України", організації, що є головним організатором заходу.

                        

Завідувач кафедри ПЗ,

професор Олександр Романюк

 

Доцент кафедри ПЗ

Олена Коваленко

Нагороди студентам і викладачам факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії на засіданні Вченої ради ФІТКІ вручив ректор ВНТУ, професор Віктор Біліченко.

 

Вітаємо наших студентів і їхніх наукових керівників з гучною перемогою!


Ще новини
Гучні перемоги студентів ВНТУ за підтримки фірми ONSEO
08.10.2021 / 10:42

ONSEO, яка була меценатом участі студентів ВНТУ у Міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки, має великий  досвід розробки  IT-продуктів. Це прог­рамне забезпечення для теле­комуні­кацій та освіти, хмарні рішення, продукти FinTech, ігри, технології розпізнавання мови та інші нововведення

Професор і студент кафедри ПЗ нагороджені Почесними грамотами!
08.10.2021 / 10:35

Завідувач кафедрою програмного забезпечення, професор Романюк Олександр Никифорович і студент 3 курсу групи 3ПІ-19б Станіславенко Євгеній нагороджені Почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради.

MegaIndex Domain Rank