Кафедра програмного забезпечення | Перемога студента кафедри ПЗ на Міжнародному конкурсі в Ірландії

Перемога студента кафедри ПЗ на Міжнародному конкурсі в Ірландії

15.04.2021 / 09:07

14 квітня 2021 року у Дубліні (столиці Ірландії) було проведено Міжнародний конкурс з комп’ютерної графіки «The Ireland International Competition «Star Of The Dublin» – The Official International Competitions In Europe. Участь у конкурсі взяв студент 2-го курсу факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ Євгеній Станіславенко.

Євгеній навчається на кафедрі програмного забезпечення за 121 спеціальністю (гр.3ПІ-19б). Є старостою групи.

Журі конкурсу – The Standing European Сommittee on Culture, Science and Education of the Legislative Assembly of Euro Media Star Group – високо оцінило роботу нашого студента. Євгеній Станіславенко посів на конкурсі 1 місце.

Керівниками Євгенія Станіславенка при підготовці конкурсної роботи були викладачі кафедри ПЗ: д.т.н., професор, завідувач кафедри програмного забезпечення Романюк Олександр Никифорович і к.т.н., доцент кафедри програмного забезпечення Войтко Вікторія Володимирівна.

Вітаємо Євгенія і його наставників з гучною перемогою!

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ – ПРИЗЕР ЗМАГАНЬ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ ЗА ПРОГРАМОЮ XVI ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ ВІННИЧЧИНИ
22.04.2021 / 17:21

3-4 березня 2021 року у стрілковому тирі ВДПУ, дотримуючись усіх карантинних вимог, пройшли змагання з кульової стрільби за програмою XVI літньої Універсіади Вінниччини серед закладів вищої освіти у 2020-2021 навчальному році.

Всеукраїнська олімпіада з медіаграмотності «Фейкотроща»
20.04.2021 / 09:59

Відбувся 4-ий відбірковий тур Всеукраїнської олімпіади з медіаграмотності «Фейкотроща». Проєкт реалізує ГО «Центр аналітики і розслідувань» та фактчек-проєкт «БезБрехні» за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні. Олімпіада проходила в режимі онлайн-гри. Наша команда «Інженери інфополя» посіла почесне 3-тє місце.