Кафедра програмного забезпечення | Призери інтелектуальної гри до Дня студента

Призери інтелектуальної гри до Дня студента

19.11.2020 / 01:00

17 листопада 2020 року до Дня студента у ВНТУ заступником проректора з науково-педагогічної роботи і соціальних комунікацій Теклюком Анатолієм Івановичем було проведено інтелектуальний турнір. Участь у турнірі взяли 40 команд інтелектуалів.

Студенти кафедри програмного забезпечення стали призерами інтелектуального турніру.

2 місце посіли дві команди студентів кафедри ПЗ, набравши 18 балів і поступившись лідеру змагань лише 1 балом.

2 місце посіла команда другокурсників кафедри ПЗ з групи 2ПІ-19б у складі: Поліщук Анни, Корягіної Діани, Гриньківа Богдана, Озерової Катерини, Луценка Руслана, Львова Даниїла.

2 місце посіла команда першокурсників кафедри ПЗ з групи 2ПІ-20б у складі: Хортюк Діани, Волосенка Віталія, Кривов’язюка Максима, Білого Максима, Стенякіна Андрія, Афанасьєвої Катерини.

3 місце посіли дві команди студентів кафедри ПЗ, набравши 17 балів.

3 місце посіла збірна команда другокурсників кафедри ПЗ у складі: Позняк Вероніки (гр.1ПІ-19б), Дем’яник Ірини (гр.1ПІ-19б), Січінави Лілі (гр.1ПІ-19б), Бажан Вікторії (гр.2ПІ-19б), Шмалюха Владислава (гр.3ПІ-19б), Марущака Артема (гр.3ПІ-19б).

3 місце посіла команда першокурсників кафедри ПЗ з групи 3ПІ-20б у складі: Рибачка Ярослава, Шкляр Аліни, Степанчука Павла, Іванченка Андрія, Кучеренка Максима, Михальнюка Олександра.

Важливо відзначити, що призерами інтелектуального турніру, змагаючись з досвідченими гравцями, стали дві команди першокурсників кафедри ПЗ, що дає надію на майбутні гучні перемоги наших інтелектуалів.

Вітаємо наших студентів з перемогою в інтелектуальному турнірі!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФІНАЛ 34 МІЖНАРОДНОГО ЧЕМПІОНАТУ З РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЛОГІЧНИХ МАТЕМАТИЧНИХ ЗАДАЧ
06.03.2021 / 01:20

Всеукраїнський фінал 34 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач відбувся 28 лютого 2021 року у Вінницькому національному технічному університеті.

ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО ЗИМОВОГО БЛІЦ-КОНКУРСУ З ВЕБ-ДИЗАЙНУ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ
06.03.2021 / 01:13

Підбито підсумки Міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки 2021 року.