Кафедра програмного забезпечення | Всеукраїнська олімпіада з медіаграмотності «Фейкотроща»

20.04.2021 / 09:59

Всеукраїнська олімпіада з медіаграмотності «Фейкотроща»

В олімпіаді беруть участь команди з 30-ти ЗВО України.

У 4-му відбірковому турі брали участь команди 6-ти університетів. Вінницький національний технічний університет представляла збірна команда університету «Інженери інфополя». Тренер команди – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри філософії та гуманітарних наук Оксана Залюбівська.

Участь у команді брала студентка другого курсу факультету інформаційних технологій і компютерної інженерії з кафедри програмного забезпечення Вероніка Позняк (гр.1ПІ-19б). Вероніка – відома інтелектуалка ФІТКІ, капітан команди інтелектуалів кафедри ПЗ «Золоті студенти», які мають низку гучних перемог в інтелектуальних іграх Всеукраїнського рівня.

Вероніка ділиться враженнями від гри: «Всеукраїнська олімпіада з медіаграмотності «Фейкотроща» залишила багато позитивних емоцій і бажання рухатись у цьому напрямку далі. Завдання олімпіади були дуже насиченими і цікавими. Сподіваюся, наступного року матиму можливість зіграти ще раз!»

Вітаємо Вероніку з гарною грою!

Бажаємо успіху і перемог в інтелектуальних іграх!

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ – ПРИЗЕР ЗМАГАНЬ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ ЗА ПРОГРАМОЮ XVI ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ ВІННИЧЧИНИ
22.04.2021 / 17:21

3-4 березня 2021 року у стрілковому тирі ВДПУ, дотримуючись усіх карантинних вимог, пройшли змагання з кульової стрільби за програмою XVI літньої Універсіади Вінниччини серед закладів вищої освіти у 2020-2021 навчальному році.

20.04.2021 / 09:59

Відбувся 4-ий відбірковий тур Всеукраїнської олімпіади з медіаграмотності «Фейкотроща». Проєкт реалізує ГО «Центр аналітики і розслідувань» та фактчек-проєкт «БезБрехні» за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні. Олімпіада проходила в режимі онлайн-гри. Наша команда «Інженери інфополя» посіла почесне 3-тє місце.