Кафедра програмного забезпечення | ДИСТАНЦІЙНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ДИСТАНЦІЙНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

26.03.2020 / 10:28

25 березня 2020 року було проведено дистанційне засідання кафедри програмного забезпечення. Розглядались питання дотримування вимог карантинного режиму, організації освітнього процесу. методичної та наукової діяльності викладачів в умовах карантину.

Слухали: завідувача кафедри, професора Романюка О.Н. щодо дотримування вимог дотримання карантин, організації освітнього процесу, методичної та наукової діяльності. Олександр Никифорович звернув увагу на власний доступ використання відео лекцій, запитів студентів щодо організації відео зустрічей, використання різноманітних інструментів для дистанційного навчання. Всі розробки викладачів для змішаного да дистанційного навчання, що були підготовлені ще до карантину, сьогодні стали в нагоді і дуже актуальними. Крім того, Романюк О.Н. акцентував увагу викладачів на необхідність активної наукової роботи, розробки методичних матеріалів, підготовки до публікацій наукових та методичних праць, навчальних посібників, наповнення репозиторію університету. Доповів про стан підготовки нових навчальних планів, сертифікатних програм відповідно до рекомендацій ІТ-Асоціації України.

З доповіддю щодо організації роботи університету в умовах карантину, останні накази та розпорядження керівництва університету, стан роботи над новими навчальними планами, публікаціями силабусів вибіркових дисциплін, особливо сертифікатних програм виступила заступник декана ФІТКІ, доцент Кирилащук С.А. Вона звернула увагу викладачів кафедри на необхідність активних дистанційних комунікацій зі студентами. Виступили викладачі: Доцент Майданюк В.П. розповів про роботу в середовищі JetIQ, надання навчальних матеріалів, проведення тестування, спілкування зі студентами через месенджери. Доповів про стан підготовки навчальних планів, сертифікатних програм, комунікації через Viber, Telegram, електроннну пошту.

Доцент Хошаба О.М. звернув увагу на роботу в середовищі Class Room та інші сервіси системи Google. Розповів про можливість роботи з сервісами Meet, Hongauts, Календар. Доцент Войтко В.В. , заступник декана ФІТКІ надала інформацію щодо використання інструментів системи JetIQ, канали електронних комунікацій зі студентами. Акцентувала увагу викладачів на необхідність збору заяв студентів щодо вибіркових дисциплін.

Доцент Катєльніков Д.І. розповів про досвід активного використання Telegram каналу з дисципліни, а також використання інструментів JetIQ. На питання зав. кафедри Романюка О.Н. підтвердив стан розробки методичних вказівок та навчального посібника.

Доцент Коваленко О.О. доповіла про стан публікації силабусів в системі JetIQ, організації двох груп "Електронний університет ВНТУ", допомоги для оперативного консультування та спілкування за питаннями дистанційної освіти, акцентувала увагу викладачів на можливості використання інструментів JetIQ, підключення відкритих дистанційних курсів та інших відкритих інформаційних ресурсів, можливостей підключення до ресурсів міжнародної платформи Coursera.

Старший викладач Бурбело С.М. розповів про роботу зі студентами в середовищі JetIQ, публікацію інформаційних матеріалів, роботи з тестами.

Доцент Романюк О.В. надала інформацію щодо активної діяльності студентів з викладачем через канал Telegram, електронну пошту щодо підготовки курсових робіт, а також про використання інструментів JetIQ.

Доцент Черноволик Г.О. також використовує різноманітні інструменти дистанційного навчання. На питання Романюка О.Н. підтвердила необхідність завантаження презентацій дипломних робіт в репозиторій ВНТУ.

Доцент Бабюк Н.П. розповіла про використання відкритих інструментів дистанційного навчання, роботі зі студентами в середовищі JetIQ. Звернула увагу на необхідність редагування назви вибіркової дисципліни.

Постановили: прийняти інформацію до відома та до виконання заходів дотримання карантину та організації освітнього процесу, здійснення методичної та наукової діяльності під час карантину. Продовжити наповнення навігаторів навчальних ресурсів дисциплін інформаційними освітніми матеріалами в системі JetIQ. Активізувати діяльність щодо участі в дистанційних наукових конференціях, олімпіадах, підготовки відео лекцій та онлайн зустрічей зі студентами, робочих відео зустрічей за поточними питаннями.

Олександр Романюк — заслужений діяч науки і техніки України
30.06.2020 / 13:17

Указом Президента України №254/2020 завідувачу кафедри ПЗ ВНТУ відміннику освіти України, д.т.н., професору Романюку Олександру Никифоровичу присвоєно звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ФІНАЛУ ХАКАТОНУ VINNYTSIA LINUXATION
06.05.2020 / 21:01

Завершився у дистанційному режимі фінал хакатону Vinnytsia Linuxation.

Фінал проходив у вигляді YouTube-стріму з використанням конференц-зв'язку Skype та Discord.