Кафедра програмного забезпечення | Гучна перемога студентки кафедри ПЗ в Данії

Гучна перемога студентки кафедри ПЗ в Данії

15.04.2021 / 00:08

3 квітня 2021 року у Копенгагені (столиці Данії) було проведено Міжнародний конкурс з комп’ютерної графіки «International Competition «Peace And Friendship» – The Official International Competitions In Europe. Участь у конкурсі взяла студентка 1-го курсу факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ БорисоваКатерина. Катя навчається на кафедрі програмного забезпечення за 121 спеціальністю (гр.4ПІ-20б). Є старостою групи.

Журі конкурсу – The Standing European Сommittee on Culture, Science and Education of the Legislative Assembly of Euro Media Star Group – високо оцінило роботу нашої студентки. Катерина Борисова посіла на конкурсі 2 місце.

Науковим керівником Катерини Борисової при підготовці конкурсної роботи був д.т.н., професор, завідувач кафедри програмного забезпечення Романюк Олександр Никифорович.

Вітаємо Катю та її наукового керівника з гучною перемогою!

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ – ПРИЗЕР ЗМАГАНЬ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ ЗА ПРОГРАМОЮ XVI ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ ВІННИЧЧИНИ
22.04.2021 / 17:21

3-4 березня 2021 року у стрілковому тирі ВДПУ, дотримуючись усіх карантинних вимог, пройшли змагання з кульової стрільби за програмою XVI літньої Універсіади Вінниччини серед закладів вищої освіти у 2020-2021 навчальному році.

Всеукраїнська олімпіада з медіаграмотності «Фейкотроща»
20.04.2021 / 09:59

Відбувся 4-ий відбірковий тур Всеукраїнської олімпіади з медіаграмотності «Фейкотроща». Проєкт реалізує ГО «Центр аналітики і розслідувань» та фактчек-проєкт «БезБрехні» за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні. Олімпіада проходила в режимі онлайн-гри. Наша команда «Інженери інфополя» посіла почесне 3-тє місце.