Кафедра програмного забезпечення | ЗНОВУ ГУЧНА ПЕРЕМОГА ВНТУ В БОЛГАРІЇ

ЗНОВУ ГУЧНА ПЕРЕМОГА ВНТУ В БОЛГАРІЇ

11.06.2021 / 10:04

Хасково — місто в Болгарії, яке посідає 12 місце по чисельності жителів у країні. Має дорогу, що з'єднує Хасково з Азією та Близьким Сходом. Знаходячись недалеко від кордонів з Туреччиною і Грецією, Хасково став центром міжнародних, торговельних і культурних обмінів. У місті функціонує культурний центр «Заря», який засновано в 1858 році. Саме в центрі «Заря 1858» відбувся черговий Міжнародний конкурс з комп’ютерної графіки «Творчість без меж». Конкурс є своєрідним святом міста, тому роботи учасників, які було розміщено в галереї центру,  в роздрукованому вигляді, оцінювали десятки тисяч громадян міста і гостей. Впевнені, що вони поринули в світ мистецтва і забули про жахіття пандемії.

Престижності конкурсу добавляє те, що він проводиться під патронатом відомої у світу Марії Габриель, яка є комісаром ЄС по інноваціям, дослідженням, культурі, освіти та  молоді. Зрозуміло, що оцінювання було надзвичайно об’єктивним. Марії Габриель відвідала конкурс і висловила своє захоплення роботами учасників.

На конкурс було подано понад 1300 робіт з різних країн світу, а тому конкуренція була надзвичайно висока. Тим не менш, слухачі студії комп’ютерної графіки ВНТУ, що працює при кафедрі програмного забезпечення, вибороли найбільше медалей і підтвердили високий рівень підготовки в цій ІТ-галузі. Недарма Вінницю називають столицею комп’ютерної графіки України.

Вітаємо переможців Міжнародного ІТ-конкурсу з комп’ютерної графіки: 4 золоті медалі (Борисова Катерина, Вікарчук Анастасія, Власов Ярослав, Станіславенко Євген), 4 срібні медалі ( Бабій Дарья, Дідик Яна, Сердюк Анастасія, Кучинська Ульяна), 3 бронзові медалі (Станіславко Євген, Кучинська Ульяна, Сьоміна Юлія). Власов Ярослав і  Кучинська Ульяна, яким по 13 років, ще отримали спеціальні призи. Ці школярі навчаються в студії комп’ютерної графіки ВНТУ і планують поступати до нашого університету.

У конкурсі взяли участь як багаторазові переможці міжнародних конкурсів, так студенти перших курсів. Саме останні вибороли медалі, що надає впевненості в майбутніх перемогах. Готували переможців завідувач кафедри програмного забезпечення, професор Романюк О.Н. та доцент кафедри ПЗ Войтко В.В.

«Конкурс дав нам можливість оцінити рівень робіт. А саме головне – виявити талановиту молодь серед студентів молодших курсів. Саме перемога в Болгарії перевела їх в новий статус – багаторазових переможців міжнародних конкурсів, оскільки вони вже перемагали в змаганнях в далекому зарубіжжі» – проф. Романюк О.Н.

Гучні перемоги студентів ВНТУ за підтримки фірми ONSEO
08.10.2021 / 10:42

ONSEO, яка була меценатом участі студентів ВНТУ у Міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки, має великий  досвід розробки  IT-продуктів. Це прог­рамне забезпечення для теле­комуні­кацій та освіти, хмарні рішення, продукти FinTech, ігри, технології розпізнавання мови та інші нововведення

Професор і студент кафедри ПЗ нагороджені Почесними грамотами!
08.10.2021 / 10:35

Завідувач кафедрою програмного забезпечення, професор Романюк Олександр Никифорович і студент 3 курсу групи 3ПІ-19б Станіславенко Євгеній нагороджені Почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради.