Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ФІНАЛУ ХАКАТОНУ VINNYTSIA LINUXATION

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ФІНАЛУ ХАКАТОНУ VINNYTSIA LINUXATION

06.05.2020 / 21:01

Завершився у дистанційному режимі фінал хакатону Vinnytsia Linuxation.

Фінал проходив у вигляді YouTube-стріму з використанням конференц-зв'язку Skype та Discord.

У фінал пройшло шестеро фіналістів. Для дистанційного виконання завдань використовувалась технологія Cisco AnyConnect.

Переможцем фіналу став студент другого курсу кафедри програмного забезпечення Вінницького національного технічного університету:

1 місцеІсаков Андрій (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-18б)!

17 квітня 2020 року нагороджували призерів хакатону Vinnytsia Linuxation.

Після нагородження призерів відбувся «розбір польотів» по хакатону, де провели огляд усіх завдань. До організації хакатону долучилися аспіранти ФІТКІ, випускники кафедри ПЗ  Ілля Малініч та Костянтин Чернишов.

05062020_1

Ілля Малініч та Костянтин Чернишов

Наразі на порталі IT-Universe триває реєстрація на подібний конкурс - Адміністрування Linux. Реєстрація та заочний етап триватимуть до 20 травня 2020 року. Участь у конкурсі є можливою незалежно від участі в хакатоні Vinnytsia Linuxation.

Олександр Романюк — заслужений діяч науки і техніки України
30.06.2020 / 13:17

Указом Президента України №254/2020 завідувачу кафедри ПЗ ВНТУ відміннику освіти України, д.т.н., професору Романюку Олександру Никифоровичу присвоєно звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

СТУДЕНТ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ФІНАЛУ ХАКАТОНУ VINNYTSIA LINUXATION
06.05.2020 / 21:01

Завершився у дистанційному режимі фінал хакатону Vinnytsia Linuxation.