Кафедра програмного забезпечення | Почесною грамотою ХІ міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2020» відзначена доцент кафедри програмного забезпечення Коваленко Олена Олексіївна

09.08.2020 / 21:27

З 4 по 6 серпня 2020 року у Київському палаці спорту відбулася ХІ міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2020». Організатор виставки — компанія «Виставковий світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України. Нині це найпрестижніша і найбільша освітянська виставка в Україні.

Учасниками виставки були переважно вищі та середні заклади освіти різних форм власності та наукові установи. Свої можливості демонстрували також підприємства та організації, які спеціалізуються на виготовленні навчальних засобів, виконанні робіт та послуг для закладів освіти.

Усього у виставці взяли участь близько 700 установ, організацій та підприємств.

ВНТУ здобув на виставці Гран-прі «Лідер вищої освіти України» і Золоту медаль. А за високі показники у рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus ВНТУ відзначений Сертифікатом якості наукових публікацій.

За вагомий особистий внесок і плідну організаторську діяльність із створення національної освіти європейського рівня Почесною грамотою відзначена доцент кафедри програмного забезпечення Коваленко Олена Олексіївна.

Вітаємо Олену Олексіївну з почесною відзнакою!

«ЗОЛОТІ СТУДЕНТИ» З КАФЕДРИ ПЗ
03.09.2020 / 13:54

Відома команда інтелектуалів з кафедри програмного забезпечення «Золоті студенти» отримала чергову перемогу на Всеукраїнському інтелектуальному турнірі «The Game». Турнір відбувся 13 серпня 2020 року в дистанційному режимі у вигляді онлайн-гри «Що? Де? Коли?».

Студентці кафедри ПЗ призначено стипендію імені Героїв Небесної Сотні на 2020-2021 н.р.
11.08.2020 / 16:19

Наказом МОНУ № 1024 від 10 серпня 2020 року призначено академічну стипендію імені Героїв Небесної Сотні на 2020-2021 н.р. студентці ВНТУ з ФІТКІ Ліміній Вероніці (гр.1ПІ-18б).