Кафедра програмного забезпечення | МАГІСТРАНТКА КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ПЕРШОГО ТУРУ СТИПЕНДІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЗАВТРА.UA»

12.02.2021 / 14:09

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука повідомляє, що за результатами першого туру конкурсу-2020/2021 до 2-го туру потрапили 402 студенти з 500 конкурсантів.

На наступних етапах конкурсу незалежні фахові експерти оцінять наукові роботи студентів, після чого учасники зустрінуться онлайн, щоб під час роботи в команді продемонструвати особистісні компетенції.

Результати другого туру конкурсу будуть розміщені на сайті програми у другій половині березня 2021 року. Проведення змагань третього туру планується з 5 до 12 квітня 2021 року. Цьогорічних стипендіатів буде визначено у травні-червні за сумою балів, отриманих у трьох турах. У червні переможців буде прийнято до спільноти стипендіатів програми.

Стипендіати протягом року отримуватимуть щомісячну стипендію розміром 2240 гривень, братимуть участь у зустрічах Ялтинської європейської стратегії (YES), публічних лекціях з провідними представниками бізнесу, політики та культури.

У Конкурсі-2020/21 взяли участь 500 студентів з 99 українських ЗВО.

Серед переможців І туру – магістрантка кафедри програмного забезпечення Колос Ірина Андріївна  (гр.1ПІ-19м).

ira

Колос Ірина

Вітаємо Ірину з перемогою у І турі змагань, бажаємо успіху і перемоги в наступних конкурсних етапах!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФІНАЛ 34 МІЖНАРОДНОГО ЧЕМПІОНАТУ З РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЛОГІЧНИХ МАТЕМАТИЧНИХ ЗАДАЧ
06.03.2021 / 01:20

Всеукраїнський фінал 34 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач відбувся 28 лютого 2021 року у Вінницькому національному технічному університеті.

ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО ЗИМОВОГО БЛІЦ-КОНКУРСУ З ВЕБ-ДИЗАЙНУ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ
06.03.2021 / 01:13

Підбито підсумки Міжнародного зимового бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки 2021 року.