Кафедра програмного забезпечення | Хакатон Vinnytsia Linuxation

Хакатон Vinnytsia Linuxation

20.04.2021 / 09:49

17 квітня 2021 року відбувся хакатон Vinnytsia Linuxation. Хакатон проходив у рамках Міжнародної олімпіади IT-Universe.

Хакатон Vinnytsia Linuxation покликаний поглиблювати серед студентів рівень розуміння технологій DevOps, адміністрування мереж, а також UNIX-подібних ОС, основних дистрибутивів GNU/Linux зокрема. Хакатон надає можливість продемонструвати рівень знань з вказаних напрямків, а також заявити ІТ-індустрії про свій намір зайняти в ній своє місце в якості DevOps-інженера, мережевого адміністратора, розробника вбудовуваних систем або IT-менеджера.

Організаторами Хакатону Vinnytsia Linuxation стала команда викладачів, аспірантів та студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ, серед яких активну участь взяли представники кафедри програмного забезпечення: аспірант кафедри ПЗ Костянтин Чернишов, доцент кафедри ПЗ Олена Коваленко, студент кафедри ПЗ Павло Малініч.

До команди технічної підтримки увійшов студент 3-го курсу кафедри ПЗ Павло Малініч (гр.1ПІ-18б.)

Під час проведення Хакатону Vinnytsia Linuxation –аспірант кафедри ПЗ Костянтин Чернишов (праворуч)

У зв’язку з карантинними обмеженнями Хакатон пройшов у дистанційному форматі.

Участь у хакатоні Vinnytsia Linuxation взяли 10 команд з трьох університетів:

-         Вінницького національного технічного університету;

-         Донецького національного університету імені Василя Стуса;

-         Харківського національного університету радіоелектроніки.

Призерами хакатону Vinnytsia Linuxation стали студенти кафедри ПЗ:

2 місце посіла команда студентів 3-го курсу з кафедри програмного забезпечення Андрій Ісаков (гр.1ПІ-18б) і Вероніка Ліміна (гр.1ПІ-18б).

Вітаємо наших студентів з перемогою!

Пишаємося їхніми досягненнями!

Бажаємо їм успіху на Міжнародній олімпіаді IT-Universe в конкурсі «Адміністрування Linux», фінал якого пройде у червні 2021 року у Києві.

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ – ПРИЗЕР ЗМАГАНЬ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ ЗА ПРОГРАМОЮ XVI ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ ВІННИЧЧИНИ
22.04.2021 / 17:21

3-4 березня 2021 року у стрілковому тирі ВДПУ, дотримуючись усіх карантинних вимог, пройшли змагання з кульової стрільби за програмою XVI літньої Універсіади Вінниччини серед закладів вищої освіти у 2020-2021 навчальному році.

Всеукраїнська олімпіада з медіаграмотності «Фейкотроща»
20.04.2021 / 09:59

Відбувся 4-ий відбірковий тур Всеукраїнської олімпіади з медіаграмотності «Фейкотроща». Проєкт реалізує ГО «Центр аналітики і розслідувань» та фактчек-проєкт «БезБрехні» за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні. Олімпіада проходила в режимі онлайн-гри. Наша команда «Інженери інфополя» посіла почесне 3-тє місце.