Кафедра програмного забезпечення | Гран-прі на Міжнародному конкурсі в Нідерландах

Гран-прі на Міжнародному конкурсі в Нідерландах

09.08.2020 / 21:34

На Міжнародному конкурсі ІNTERNATIONAL AMSTERDAM ARTCOMPETITION, який відбувся в Нідерландах, студент ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Величко Михайло (гр. 2ПІ-16б) отримав Гран-прі, що є найвищою відзнакою конкурсу. Робота перемогла в номінації  «Комп’ютерний фотоколаж».

Михайло Величко з першого курсу захоплюється комп’ютерною графікою та відео. Сьогодні добре відомі його відеосюжети про студентське життя. При цьому він професійно використовує сучасні комп’ютерні технології.

Це не перша перемога Михайла. Цього літа він здобув відразу дві медалі на Міжнародному конкурсі в Болгарії «Творчість без меж - 2020», до складу журі якого входила відома в ІТ-світі єврокомісар з питань  інновацій, досліджень, культури, освіти та молоді  Марія Габріель.  Слід зазначити, що ВНТУ отримав на цьому конкурсі в Болгарії  відразу 20 медалей у різних номінаціях, що, безумовно, є потужною рекламою нашого університету.

Минулого року Михайло Величко отримав Гран-прі Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки «International Competition «Spain Star Production», що відбувся у столиці Іспанії. Сьогодні Величко Михайло разом зі студенткою кафедри програмного забезпечення Софією Добровольською (гр.1ПІ-17б) є лідерами ВНТУ за кількістю отриманих Гран-прі на Міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки.

Величко Михайло розповідає про підготовку конкурсної роботи: «Сюжет роботи я виношував довго. Не відразу вдавалося композиційне рішення. Ретельно підбирав кольори, щоб підкреслити сюжетну лінію та забезпечити гармонійне сприйняття.

Планую стати професіоналом з програмування систем віртуальної реальності, що передбачає вивчення та використання комп’ютерної графіки, візуальних ефектів, дизайнерських рішень, відео, колористики.

Моя бакалаврська дипломна робота також була пов’язана з геометричним моделюванням для комп’ютерної графіки. Маю 5 наукових публікацій. Отримав 2 свідоцтва про реєстрацію авторського права на комп’ютерні програми. Хочу подякувати своєму науковому керівникові професору Романюку Олександру Никифоровичу і доценту Войтко Вікторії Володимирівні за допомогу у професійному становленні.»

«ЗОЛОТІ СТУДЕНТИ» З КАФЕДРИ ПЗ
03.09.2020 / 13:54

Відома команда інтелектуалів з кафедри програмного забезпечення «Золоті студенти» отримала чергову перемогу на Всеукраїнському інтелектуальному турнірі «The Game». Турнір відбувся 13 серпня 2020 року в дистанційному режимі у вигляді онлайн-гри «Що? Де? Коли?».

Студентці кафедри ПЗ призначено стипендію імені Героїв Небесної Сотні на 2020-2021 н.р.
11.08.2020 / 16:19

Наказом МОНУ № 1024 від 10 серпня 2020 року призначено академічну стипендію імені Героїв Небесної Сотні на 2020-2021 н.р. студентці ВНТУ з ФІТКІ Ліміній Вероніці (гр.1ПІ-18б).