Кафедра програмного забезпечення |
Гучні перемоги студентів ВНТУ за підтримки фірми ONSEO
08.10.2021 / 10:42

ONSEO, яка була меценатом участі студентів ВНТУ у Міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки, має великий  досвід розробки  IT-продуктів. Це прог­рамне забезпечення для теле­комуні­кацій та освіти, хмарні рішення, продукти FinTech, ігри, технології розпізнавання мови та інші нововведення

Докладніше
Професор і студент кафедри ПЗ нагороджені Почесними грамотами!
08.10.2021 / 10:35

Завідувач кафедрою програмного забезпечення, професор Романюк Олександр Никифорович і студент 3 курсу групи 3ПІ-19б Станіславенко Євгеній нагороджені Почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради.

Докладніше
I відбірковий етап студентської першості світу з програмування ІСРС у південно-східній європі (1/8 першості світу)
07.10.2021 / 11:33

18 вересня 2021 р. у ВНТУ відбувся I  відбірковий  етап  студентської першості світу з програмування ІСРС у південно-східній європі (1/8 першості світу).

Докладніше
Доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко отримала Почесну грамоту Вінницької облдержадміністрації та обласної ради
28.09.2021 / 19:11

Випускниця факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії ВНТУ, кандидат технічних наук Вікторія Володимирівна Войтко нині навчає студентів ФІТКІ. Вона має дивовижне вміння віднаходити талановитих студентів і готувати з них переможців міжнародних і всеукраїнських ІТ-конкурсів
Нагороду Вікторії Войтко на Ученій раді вишу вручив ректор ВНТУ, професор Віктор Біліченко.

Докладніше
Переможці XIХ міжнародного конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки
26.07.2021 / 11:52

Студенти кафедри програмного забезпечення отримали 27 перемог на конкурсі – це активісти студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, яка функціонує при кафедрі програмного забезпечення.

Докладніше
Студенти ФІТКІ знову перемогли на міжнародних мистецьких конкурсах!
26.07.2021 / 10:30

Вкотре прославили Україну та наш університет студенти ФІТКІ Станіславенко Євген (3ПІ-19б) і Борисова Катерина (4ПІ-20б).

Докладніше
СТУДЕНТ ЗАХАРЧУК МАКСИМ – ЛАУРЕАТ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ!
26.07.2021 / 10:25

Cтудент групи 2ПІ-20б Захарчук Максим подав свою роботу в номінації «Сучасна декоративно-прикладна творчість і образотворче мистецтво – Комп’ютерна графіка» і став лауреатом І призу!

Докладніше
Переможці фіналу Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021»
25.06.2021 / 08:33

8 – 11 червня 2021 року у Києві на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбувся фінал одинадцятого сезону Міжнародної студентської ІТ-олімпіади «IT-Universe-2021».

Сила синергії: ІТ-фірма EPAM і кафедра програмного забезпечення
25.06.2021 / 08:18

Дякуємо фірмі EPAM за підтримку молоді, яка, без перебільшення, є найважливішим стратегічним ресурсом країни, здатним створювати та стимулювати розвиток інновацій, відтворювати матеріальні та інтелектуальні ресурси.

ЗНОВУ ГУЧНА ПЕРЕМОГА ВНТУ В БОЛГАРІЇ
11.06.2021 / 10:04

Вітаємо переможців Міжнародного ІТ-конкурсу з комп’ютерної графіки: 4 золоті медалі (Борисова Катерина, Вікарчук Анастасія, Власов Ярослав, Станіславенко Євген), 4 срібні медалі ( Бабій Дарья, Дідик Яна, Сердюк Анастасія, Кучинська Ульяна), 3 бронзові медалі (Станіславко Євген, Кучинська Ульяна, Сьоміна Юлія). Власов Ярослав і  Кучинська Ульяна, яким по 13 років, ще отримали спеціальні призи. Ці школярі навчаються в студії комп’ютерної графіки ВНТУ і планують поступати до нашого університету.